Альтернативні способи купівлі ZDSimulator

Для уникнення проблем з отриманням ключів, рекомендуємо не використовувати для покупки електронні адреси російських поштових сервісів (mail.ru, yandex і т.д.)

Якщо у Вас не виходить оплатити за допомогою основного способу оплати, Ви можете скористатись способами, наведеними нижче. Зверніть увагу, що ці способи оплати є альтернативними, тому, за можливості, краще скористатись основним способом оплати. Врахуйте, що наведені нижче способи оплати можуть стягувати з Вас додаткову комісію за їх послуги.

При виникненні проблем з оплатою, зверніться до технічної підтримки за допомогою форми на сайті або на електронну пошту [email protected]

Після успішної оплати наведеними нижче способами, Ваше замовлення буде опрацьовано автоматично впродовж 10-15 хвилин, після чого на вказану адресу електронної пошти буде надіслано повідомлення і Ви зможете активувати симулятор за допомогою форми на сайті.

Спосіб 1. Віджет Donatepay

Зверніть увагу, що в полі сума має бути 750 рублів, а в полі “Коментар” має бути вказана Ваша електронна пошта. Ніяких більше даних вводити не треба.

Наприклад:

Приклад заповнення форми

Спосіб 2. Сторінка донатів Donatepay

Також оплата можлива через сторінку донатів:

Зверніть увагу, що і як в попередньому способі, в полі сума має бути не менше 750 рублів / 9,5 доларів / 9,5 євро або 380 гривень залежно від обраної валюти платежу. В полі “Ваше ім`я” необхідно вказати імя та прізвище, а в полі “Повідомлення стрімеру” — Вашу актуальну адресу електронної пошти.

У випадку, якщо форму буде заповнено не вірно, система не зможе автоматично опрацювати Ваш платіж.

Наприклад:

Приклад заповнення форми